• Toulavá kamera
  • Prodejna Hořických trubiček
  • Kubištovy Hořické trubičky
  • Sortiment firmy JANKA
  • Tradiční český výrobek
  • Prodejna: Kubištovy Hořické trubičky
Předchozí Další

Vyrábíme již 35 letVýročí 200 let hořických trubiček Historie Hořických trubiček Podkrkonoší - regionální produkt Chráněné zeměpisné označení

Toulavá kamera

Když nám jednou z jara zazvonil telefon a ozvalo se „Dobrý den, Toulavá kamera“, měli jsme opravdu pocit, že je to vtip – nebyl. Tvůrci Toulavé kamery nás oslovili v rámci roku Rodinného podnikání v cyklu Za rodinným stříbrem a natáčení proběhlo o prázdninách. Dost jsme se u toho zapotili a nebylo to jen tím, že teploměr ukazoval přes 30 stupňů. Pro nás to byla první zkušenost tohoto druhu a asi to s námi nebylo jednoduché. Naštěstí nám moc pomohla Iveta a celý organizační tým, jsou opravdu velcí profesionálové. Takže nakonec bylo celé natáčení příjemný zážitek (i když to tak na některých fotkách opravdu nevypadá), za což jim patří naše velké poděkování. Jsme moc rádi, že jsme se zúčastnili nejen natáčení, ale i kulatých stolů o rodinném podnikání, kde jsme se seznámili s ostatními účastníky a jejich zkušenostmi s vedením rodinné firmy. Moc nás těší i Ocenění, které jsme převzali na výstavě Země živitelka, kterého si velmi ceníme.

Pokud si chcete zobrazit medailonek naší firmy na stránkách Toulavé kamery, klikněte na odkaz Medailonek: Za rodinným stříbrem.

Toulavá kamera: Za rodinným stříbrem Toulavá kamera: Za rodinným stříbrem Toulavá kamera: Za rodinným stříbrem

Ocenění rodinným firmám

Ocenění rodinným firmám z letního tv speciálu AMSP ČR a České televize "Toulavá kamera Za rodinným stříbrem" v pátek 23. srpna 2019 na agrosalonu Země Živitelka 2019 v Českých Budějovicích.

Ocenění rodinným firmám Ocenění rodinným firmám Ocenění rodinným firmám
Ocenění rodinným firmám Ocenění rodinným firmám Ocenění rodinným firmám

Cyklotoulky

Jsme potěšeni, že naše firma Jana Kubištová - JANKA byla zahrnuta i do natáčení jednoho z dílů populárního televizního pořadu České televize - Cyklotoulky.

Celý díl pořadu Cyklotoulky, který byl natáčen v Hořicích můžete shlédnout na tomto odkazu Cyklotoulky: Hořice.